محصولات و خدمات

محصولات سپاهان تکنیک

تنوع طراحی و تولید محصولات متنوع از فایبرگلاس.
1
پره های فن

پره های فن برج های خنک کننده ساخته شده از فایبرگلاس ، دارای طراحی ویژه با بازدهی و ساختار جدید یکی دیگر از تولیدات سپاهان تکنیک می باشد ، این پره ها در اندازه های استاندارد و با توجه به ساختار تنوره های فن تهیه شده است.

3
تنوره های فن

برجهای خنک کننده صنعتی از مرغوبترین مواد اولیه و قطعات با کیفیت بالا، تهیه شده از مدرن ترین صنایع، ساخته میشوند و عملکرد مطمئن برج را در سخت ترین شرایط بهره برداری فراهم می سازد. برجهای خنک کننده بصورت مدولار در کارخانه ساخته و مونتاژ می شوند. در نتیجه موقع مونتاژ مجدد در سایت، مونتاژ سریع و دقیق برج برای بهره برداری قطعی است.


4
قطعات صنعتی
تولید کننده انواع قطعات ماشینالات صنعتی ، مبلمان اداری ، قطعات خودرو ، سازه های زینتی.
2
ورق های موج دار
عرضه انواع ورق فایبرگلاس (ایرانیت) fiberglass sheet استاندارد در انواع ایرانیتی - شادولاین - ذوزنقه ای - ترانسلوسنت - ایرانیت کرکره ای و صاف در طول و عرض متفاوت و رنگ های مختلف به صورت شیت و رول با ضخامت درخواستی

کارشناسان سپاهان همرا ه شما هستند

برای بهره مندی از سرویس و خدمات ما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و درخواست و نیاز حود را با ما در میان بگذارید.

خدمات سپاهان تکنیک


سپاهان تکنیک با تجربه طولانی در طراحی و تولید محصولات فایبرگلاس توانسته سهم به سزایی در این حوزه ایفا نماید.

طراحی ، مدل سازی

طراحی صنعتی ، طراحی علمی و مهندسی سازه و قصعات و محصولات با توجه به کاربری و نیاز سنجی و شناخت متریال است. در طراحی صنعتی جنس و مشخصات دقیق قطعه و محصول در نظر گرفته شده و محاسبه های فنی روی آن انجام می گیرد.

قالب سازی تجاری

از قالب های صنعتی برای تولید قطعات استفاده می شود.قالب های صنعتی بر حسب قطعه ای که قرار است تولید کنند انواع مختلفی دارند در واقع این تولید قطعه است که نوع قالب را تعیین می کند.